ההתאחדות דורשת את לוזון מחוץ להסכם

הכל תלוי בזמן ההסכם עד שההסכם של מועצת ההימורים להתאחדות לכדורגל ייחתם. בגלל שההתאחדות לכדורגל מעוניינת בכך שלוזון לא יכנס להסכם.

בטוטו מאוד מוכנים לזה בתנאי שההסכם יעמוד על שנה או לשנתיים שלוש שנים מראש.
בהתאחדות לכדורגל מתנגדים לכך. הטוטו מאוד מעוניינים כי הם רוצים לראות שהשנה תוקם ליגה עצמאית ושלוזון לא ימשיך לפעול כיושב ראש ההתאחדות לכדורגל. בעקבות כך יש מחלוקת קטנה על כמה נציגים יהיו להתאחדות של המנהלת. תחילה דרשו 3 נציגים שכל אחד יהיה שווה 2 קולות ובמשרד ובטוטו הביעו התנגדות ובהתאחדות לכדורגל הם ירדו ל2 נציגים, וגם את המחלוקת על כך יצטרכו לפתור.

שרת הספורט לימור לבנת אינה רוצה שלוזון ימשיך לקדנציה נוספת כיושב ראש ההתאחדות לכדורגל אך עניין זה לא מופיע בהסכם.
בפגישה של עיני יושב ראש ההסתדרות נכחו נציגים רבים בניהם ניתן למצוא נציגים מהטוטו, מהתאחדות הכדורגל וממשרד התרבות והספורט. עוד לפגישה זו הגיעו פורמן מנכ"לית של משרד התרבות והספורט ולוזון יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, ברדוגו, ראש מטה משרד הספורט ויועצים משפטיים של משרד זה, חלובה מ"מ ויושב ראש ההתאחדות ועוד. לראשונה, בפגישה אותה הוביל יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, נכחו נציגים מכל הצדדים סביב אותו שולחן, ביניהם נציגים ממשרד התרבות והספורט, הטוטו וההתאחדות לכדורגל.

רוב הצדדים אשר השתתפו סיכמו כי בראש הועדה של האיתור שהוקמה לבחירת יושב ראש ההתאחדות יעמוד שופט בדימוס של בימ"ש עליון או מחוזי והיושב ראש יצטרך שיהיה לו ניסיון ניהולי כזה או אחר. לוזון אמר לאחר הפגישה כי הם סגרו את רוב הסעיפים למעט הסעיף של המנהלת שלגביו תתקיים פגישה על מנת לסכם את העניין ובסיום הפגישה יחתמו על ההסכם של הרפורמה. המשרד של הספורט, ההתאחדות לכדורגל ומשרד הספורט העבירו טיוטה עם השגות. יש לציין כי יש פער בין הצדדים והוא על זה שמשרד הספורט רוצה כי בראש הועדה של האיתור יעמוד שופט בדימוס של בימ"ש עליו ואילו בהתאחדות לכדורגל רוצים כי יעמוס שופט בימוס של בימ"ש מחוזי. לעומתם משרד הספורט רק דורש כי יושב הראש הבא של ההתאחדות לכדורגל יהיה עם רקע אקדמי, ניהולי ואילו ההתאגדות מתנגדים לזה.

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

2 תגובות על ההתאחדות דורשת את לוזון מחוץ להסכם

  1. מאת אוהד‏:

    גם אני דורש את לוזון מחוץ להסכם, יאללה הוא עשה את שלו כבר!

  2. מאת אבירם88‏:

    לוזון יו"ר מעולה, אני לא יודע מה יש לך נגדו…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>